en tr
sosyal medya

İnteraktif Video Tasarımı

Neler Yapıyoruz


MediaRubic Olarak Neler Yapıyoruz

Kullanıcıların sadece oturduğu yerden pasif olarak e-learning içeriğini tükettiği günler artık geride kalıyor. Peki neden? Çünkü modern iş ve yaşam ortamıyla beraber çalışanlar ve karakteristik özellikleri de değişiyor. İnteraktif eğitim videoları, dikkat ve sabır eşiği düşük olan günümüz çalışanları için mükemmel çözümlerdir.

Neden İnteraktif ?

Erişilebilirlik
Sizin için tasarladığımız interaktif videolara mobil cihazlar dahil tüm platformlardan erişebilirsiniz.
Aktif Kullanıcı Odağı
İnteraktif videolar ile anlamlı içerikleri dikkat ve ilgi çekici formatlarda sunmak mümkün hale geliyor. Bu sayede eğitimlerin amacına ulaşması sağlanıyor.
Gerçek Zamanlı Takip
Video içerikleri kullanıcı etkileşimi sayesinde ilerler. Bu özellik ile kullanıcının ekran başında bulunması ve eğitimi takip etmesi sağlanır.

İnteraktif Video mu Geleneksel Video mu?

Geleneksel videolarda izleyicilerin videoyu izlemek dışında yapabileceği bir şey yoktur. Yalnızca videoyu oynatabilir, duraklatabilir, ileri veya geri sarabilirler. İnteraktif, yani etkileşimli video ise geleneksel videoya modern dokunuş katarak izleyicinin de videonun içinde bulunmasına olanak tanır. İzleyici, seçimleriyle video içeriğiyle etkileşime girer ve videonun akışını yönlendirir. Geleneksel videolara göre çok daha etkili çıktılar sunan etkileşimli videolar özellikle kurumsal eğitim alanında sıkça tercih ediliyor. İlgi çekici olması ve izleyicinin kararıyla şekillenmesi nedeniyle kullanıcılar tarafından da olumlu geri dönüşler alan interaktif videolar, eğitimlerin katılım oranlarını ve genel başarı yüzdelerini önemli ölçüde artırıyor.

Söylersen unuturum, öğretirsen hatırlarım, dahil edersen öğrenirim.

İnteraktif Videonun Faydaları

 • Mobil uyumlu öğrenme
 • Kişiselleştirilmiş öğrenme
 • İlgi Çekici deneyim sunma
 • Esnek öğrenme
 • Rol tabanlı öğrenme
 • Yapıcı geri bildirim sağlama
 • Mikro öğrenme
 • Ödüllerimiz

  brandon hall
  atd
  brandon hall
  sosyal medya

  Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

  Gönder