en tr
sosyal medya

MATTERPORT®

Neler Yapıyoruz


MediaRubic Olarak Neler Yapıyoruz

Matterport Pro3, açık alanların ya da kapalı mekanların dijital ikizi çıkarılarak sanal tur yapabileceğiniz 3D ortamların oluşturulmasını sağlayan sistemdir. Farklı noktalardan yapılan çekimler, özel programlarda bir araya getirilerek 3 boyutlu ortamlar oluşturulmaktadır. Matterport® hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Sanal Tur Nasıl Yapıyoruz ?

  1. 360 derece çekim yapabilen özel kameralarla belirlenen alanlarda çekimler gerçekleştirilir.
  2. Çekim yapılan görüntüler post prodüksiyon aşamasında işlenir ve pin noktaları düzenlenir.
  3. 3 boyulu mekan deneyimi hazır.

Herkes için Matterport Pro3

Girişimcilik

Emlakçılık

iPad & iPhone

App Geliştirme

3D Fotoğrafçılık

Mimari

Turizm

Sigortacılık

Matterport Pro3 kullanım alanında herhangi bir sınır olmadığı gibi dar mekanlarda, geniş açık alanlarda tercih edilebilir. Gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim oluşturmak için tercih edilen 3 boyutlu sistem genel olarak; emlak, inşaat, gayrimenkul, mülk satışı , müze ve sanat galerileri, cafe, bar ve restoranlar, spor, spa ve fitness salonları, AVM ve mağazalar, ofis ve işyerleri, otel ve tatil merkezleri, fuar alanları, eğitim kurumları, konferans salonları, düğün ve balo salonları gibi farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

3D Dijital İkiz Teknolojisi Nedir?

Dijital ikiz, gerçek dünyadaki bir alanın birebir ve etkileşimli 3D modelidir. Müşterilerin, çalışanların, ortakların ve paydaşların fiziksel bir alanla sanal olarak etkileşime girmesine olanak sağlayan Matterport Pro3'ün dijital ikiz platformu, endüstride, şirketlerin alanlarını yönetme ve pazarlama yöntemlerinde devrim yaratıyor.
Matterport tescilli bir ticari markadır ve Matterport, Inc.'in mülküdür. Tüm Hakları Saklıdır.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Gönder
sosyal medya