en tr
sosyal medya

MediaRubic MetaOfis

Neler Yapıyoruz


MediaRubic Olarak Neler Yapıyoruz

MediaRubic ile Metaverse’ün sonsuz dünyasına katılın! İster markanız için kurumsal kimliğinize uygun özelleştirilme imkanı ile profesyonel meta kampüs & ofis tasarımı oluşturalım, isterseniz dünyanın en çok tercih edilen Metaverse platformu olan Spatial’da bulunan MediaRubic MetaOfis’te sizi ve misafirlerinizi ağırlayalım.

MediaRubic MetaOfis’in Özellikleri Neler?

Amfitiyatro

MediaRubic Meta Kampüs’te bulunan amfitiyatro ve sahnede sosyal etkinlikler düzenleyebilir, amfitiyatronun tam karşısındaki dev ekranda video veya bağlantı gösterimi yaparak kullanıcıların ilgisini çekebilirsiniz.


Toplantı Salonu

Yönetim kadronuzla veya önemli misafirlerinizle yapacağınız toplantılarda kullanabileceğiniz, gerçek toplantı odasının ciddiyetini Metaverse’e taşıyan tasarımımız sayesinde artık iş seyahatlerine ayrılan zaman ve bütçe ortadan kalkıyor.

Sosyal Alanlar

MediaRubic Meta Kampüs’te tek hedef eğitim veya toplantı düzenlemek elbette değil. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi insan ilişkileri de önemli. Bu nedenle açık ve kapalı sosyal alanlar ve oturma alanları bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar birbirleriyle iletişime geçerek gerçek hayattaki gibi deneyimler yaşıyorlar.

Sanal Sınıf

Kurumsal başta olmak üzere bütün eğitimlerinizi verebileceğiniz bir sınıf ve tıpkı amfitiyatroda olduğu gibi video veya bağlantı gösterimi yapabileceğiniz bir ekranın yer aldığı sınıf sayesinde eğitimleriniz artık çok daha eğlenceli olacak!MediaRubic olarak toplantılarınızı, eğitimlerinizi ve etkinliklerinizi sanala taşıyarak son teknolojiyi size ulaştırıyor, kurumsallığı eğlenceyle birleştirerek çalışanlarınıza ve misafirlerinize benzersiz bir deneyim sunuyoruz.

sosyal medya

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Gönder