en tr
sosyal medya

Oyunlaştırılmış İçerik Geliştirme

Neler Yapıyoruz


Dijital Eğitim Dünyasını Keşfedin...


MediaRubic Olarak Neler Yapıyoruz

Son dönemlerin en popüler kurumsal eğitim trenlerinden birisi hiç şüphesiz oyunlaştırma. Bunun elbette bir sebebi var. Tüm çalışanların sıradaki kurum içi eğitiminizi heyecanla beklediğini hayal edin! Çok etkileyici değil mi? Bizce de öyle ve tam da bu nedenle oyunlaştırılmış içerik geliştirme hizmetlerimiz müşterilerimiz kadar bize de heyecan veriyor.

Neden Oyunlaştırılmış İçerik ?

Aktif Kullanıcı Odağı
Hangimiz oyun oynamayı sevmiyoruz ki? Yetişkinler olarak biz bile temel oyun içgüdüsüne sahibiz. Bu içgüdüyle birlikte oyunlar, iş arkadaşları arasında dostane rekabeti teşvik ederek eğitime katılım oranlarını önemli ölçüde artırır.
Anında Geri Bildirim
Çalışanların oyunda ilerledikleri anda olumlu-olumuz fark etmeksizin geri bildirim almaları büyük bir artıdır. Bu sayede öğrenme sürecinde neleri doğru ve neleri yanlış yaptıklarını görerek ilerlemeye devam ederler.
Yüksek Motivasyon
Oyunların olmazsa olmazı ödüllerdir. Oyunlaştırılmış eğitimi tamamlayan kullanıcılara hediye kartı verilmesinden basit bir rozete kadar çok farklı ödül mekanizmaları ile çalışanlarınızın motivasyonu sonraki eğitimler için de yüksek kalır.

Nasıl Yapıyoruz ?

MediaRubic olarak kurumsal kimliğinize ve dijital eğitiminizin içeriğine uygun oyunlaştırılmış içerik geliştiriyor, içeriğin etkin şekilde aktarılmasını sağlayarak eğitiminize katılımı artırıyor ve daha akılda kalıcı hale gelmesini sağlıyoruz. Sevilen yarışma programlarını, gündemdeki dizi ve filmleri, trend olan oyunları, kısacası “çok sevilenleri” bu modeli uygulama sürecimizde araç olarak kullanıyoruz.

Ödüllerimiz

atd
atd
brandon hall
sosyal medya

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Gönder